24 gru 2016

Wesołych Świąt :)

Są to pierwsze święta na blogu. Chciałam wstawić świąteczną miniaturkę, ale nie jest skończona, więc mam nadzieję, że same życzenia wystarczą :)
Chcę wszystkim życzyć wesołych świąt. Mam nadzieję, że się przejedliście wszystkimi pysznościami, a teraz jedynym waszym zmartwieniem jest znaleźć pilota, aby przełączyć na "Kevin sam w domu". Co roku leci, to już tradycja! Piszę ten post i widzę, że film właśnie się zaczyna, sama lecę go obejrzeć :)
Pochwalcie się, co tam dostaliście? Coś magicznego? :)

Znalezione obrazy dla zapytania merry christmas harry potter

2 komentarze:

 1. Hej!
  Sorki, że dopiero się odzywam, ale trochę mnie na internetach i w "blogosferze" nie było.
  Cóż, spóźnione, ale szczere życzenia noworoczne i świąteczne! Mam nadzieję, że święta były udane, a nowy rok będzie o jeszcze lepszy niż 2k16 :). Ja niestety nic magicznego nie dostałam ;( ale jeszcze nie wszystko stracone, zaraz urodzinki hahaha :D
  Już się nie mogę doczekać Twojej kolejnej miniaturki, były takie extra a tak długo nic nie ma! Mam nadzieję, że wrócisz! I to jak najszybciej ;).
  Pozdrawiam, BellaTriX

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo za życzenia ;D
   I wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, nie wiem czy już były czy też będą dopiero, ale mam nadzieję, że dostaniesz coś ciekawego ;D
   Wiem, że dawno nic nie dodałam. Jestem na siebie za to wściekła. A mam jedną miniaturkę prawie skończoną! Gdybym raz usiadła to pewnie bym ją skończyła.. Ale mam problemy na uczelni, a przez to: kompletnie brak weny. Moja głowa jest gdzie indziej, ale mam nadzieję, że niedługo coś wstawię :)
   Pozdrawiam! :)

   Usuń