31 gru 2017

Życzenia i informacje

Nie zdziwiłoby mnie to, gdybym właśnie pisała sama do siebie. Bo bądźmy szczerzy, zagląda tu ktoś jeszcze? Mam nadzieję, że tak. I jeśli tak właśnie jest to chcę gorąco przeprosić za brak nowych postów. Brak weny, cóż mogę poradzić… Ale! Od ostatnich trzech dni piszę nową miniaturkę, trochę w innym stylu, nie wiem czy się przyjmie, ale zobaczymy :) Na razie ma ona siedemnaście stron w Microsoft Word.  Do jej końca jeszcze trochę mi zostało, ale wiem już jak ta historia dalej się potoczy, znam zakończenia losów wszystkich bohaterów, którzy występują w miniaturce, więc jest dobrze :) Pytanie czy muszę się spieszyć dodając ją? Bo jeśli nikogo tu nie ma to nie widzę sensu w zawalaniu nocy.. Dajcie po sobie ślad w komentarzu, jeśli szybko chcecie następną miniaturkę :)
Czy ktoś z was był na Warsaw Comic Con w listopadzie? Ja byłam i mam zdjęcie z Seamusem, Padmą i Oliverem! W dodatku z ich autografami! Przysięgam, to jedne z najlepszych wspomnień mojego życia :) Może kiedyś uda im się zaprosić Harrego, Rona i Hermionę, z Draco na deser ;D Pomarzyć mogę, prawda? :)
Nie złożyłam wam życzeń świątecznych i jest mi z tego powodu ogromnie wstyd. Przepraszam, mam nadzieję, że przyjmiecie spóźnione życzenia świąteczne?
Życzę wam wszystkim, aby magia nigdy nie opuściła waszych serc, żebyście z niej nie wyrośli, żeby wam się nie znudziła. Ja nie wyobrażam sobie wyrosnąć z Harrego Pottera, pomimo moich 23 lat i życzę wam tego samego :)No i oczywiście szczęśliwego nowego roku! Mam nadzieję, ze rok 2018 będzie dla was wszystkich w pełni udany! Przywitajcie go z szerokim uśmiechem, podobnie jak ja :)


2 komentarze: